roboty kuchenne
Robot kuchenny MCM3100W
- Moc: 800
- Turbo / Praca pulsacyjna: Tak
- Pojemność misy/pojemnika: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
224,02 zł / szt
275,54 zł brutto
| Waga | 3300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 285 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Pojemność misy/pojemnika | 1 |
| Funkcje | Nóżki antypoślizgowe |
| Wymiary | 375 x 220 x 260 mm |
| Waga | 2.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |