Pendrive C906 64GB USB2.0 niebieski
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
C906
Model C906 to nowość w rodzinie dysków flash USB ADATA Classic Series, zachowująca ten sam klasyczny wygląd swojego poprzednika. Dostępny w 4 kolorach, C906 oddaje istotę nowoczesnego designu i prezentuje ogólny styl minimalizmu z odrobiną miejskiego uroku, dzięki czemu jest nie tylko praktycznym urządzeniem do przechowywania, ale także modnym dodatkiem, który przemawia do Twojej indywidualności.
Ważący zaledwie 9 gramów i mierzący zaledwie 5,8 cm długości, C906 to niezwykle kompaktowe urządzenie pamięci USB, które zapewnia łatwe przenoszenie wszystkich danych. Zaprojektowany z zaokrąglonymi narożnikami i błyszczącym wykończeniem, które nadaje mu przyciągający wzrok wygląd, ADATA C906 jest również wyposażony w poręczną zatrzaskową nasadkę z tyłu urządzenia, aby zapobiec zgubieniu nasadki.
Dzięki pojemnościom od 32 GB do 64 GB dysk C906 jest dostosowany do potrzeb każdego. Możliwość przechowywania muzyki, zdjęć, biblioteki multimediów, a nawet plików osobistych, a także możliwość ich transportu i przesyłania za pośrednictwem szybkiego interfejsu USB 2.0 sprawiają, że ten dysk flash jest koniecznością.
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 x 100 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 58 x 18 x 10 mm |
| Waga | 9 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |