zegarki i budziki
Zegarek LED Pokemon
- Bezpieczeństwo:
To nie jest zabawka. Zegarek zawiera baterię bez rtęci. Nie wrzucaj baterii do ognia, baterie mogą wybuchnąć lub wyciec. Nie należy wymieniać baterii. Wyślij do centrum serwisowego w celu wymiany. Nie używać w przypadku zanurzenia w wodzie. Nie należy
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
28,00 zł / szt
34,44 zł brutto
Kids Euroswan, Pokemon, Zegarek LED z kalendarzem
Zegarek cyfrowy LED to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją, by się uczyć i bawić, poznając tajniki czasu.
| Waga | 41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | To nie jest zabawka. Zegarek zawiera baterię bez rtęci. Nie wrzucaj baterii do ognia, baterie mogą wybuchnąć lub wyciec. Nie należy wymieniać baterii. Wyślij do centrum serwisowego w celu wymiany. Nie używać w przypadku zanurzenia w wodzie. Nie należy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | POK4435 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Pokemon |
| Wymiary | 21,5 x 0,5 x 3,5 cm |
| Waga | 24 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |