zegarki i budziki
Zegarek LED Pokemon
- Bezpieczeństwo:
To nie jest zabawka. Zegarek zawiera baterię bez rtęci. Nie wrzucaj baterii do ognia, baterie mogą wybuchnąć lub wyciec. Nie należy wymieniać baterii. Wyślij do centrum serwisowego w celu wymiany. Nie używać w przypadku zanurzenia w wodzie. Nie należy
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 28 in stock
28.00 zł / szt
34.44 zł gross
Kids Euroswan, Pokemon, Zegarek LED z kalendarzem
Zegarek cyfrowy LED to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją, by się uczyć i bawić, poznając tajniki czasu.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | To nie jest zabawka. Zegarek zawiera baterię bez rtęci. Nie wrzucaj baterii do ognia, baterie mogą wybuchnąć lub wyciec. Nie należy wymieniać baterii. Wyślij do centrum serwisowego w celu wymiany. Nie używać w przypadku zanurzenia w wodzie. Nie należy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | POK4435 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Pokemon |
| Wymiary | 21,5 x 0,5 x 3,5 cm |
| Waga | 24 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 80 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |