zegarki i budziki
Zegarek cyfrowy Real Madryt
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
RM00014
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
18,00 zł / szt
22,14 zł brutto
Zegarek cyfrowy Real Madryt
Zegarek cyfrowy to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją by się uczyć i bawić poznając tajniki czasu.
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | RM00014 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Real Madryt |
| Wymiary | 22 x 1,2 x 3,5 cm |
| Waga | 14.5 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria LR41 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |