uchwyty
Uchwyt ścienny 24-55 cali WL35-550BL12
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 24
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
82,93 zł / szt
102,00 zł brutto
Neomounts WL35-550BL12 to odchylany uchwyt ścienny do płaskich ekranów o przekątnej do 55" i maksymalnej wadze 45 kg. Uniwersalna technologia nachylenia (12°) pozwala na stworzenie optymalnego kąta widzenia.
WL35-550BL12 ma głębokość 3,3 cm i nadaje się do ekranów zgodnych z VESA o rozstawie otworów 75x75 do 200x200 mm.
Uchwyt posiada sprytny magnetyczny system pull & release, który pozwala przymocować telewizor w mgnieniu oka i zabezpieczyć telewizor w bezpieczny i solidny sposób. Następnie paski pull & release można łatwo schować za ekranem, zatrzaskując magnes na uchwycie. Zintegrowana poziomica zapewnia łatwy montaż uchwytu.
| Waga | 2068 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 209 x 343 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 24 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 45 |
| Regulacja w poziomie | 12 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 32 x 31.5 x 3.6 cm |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |