wyposażenie
Zegar ścienny Stitch Angel 25cm
- Bezpieczeństwo:
Nie zalecany dla dzieci poniżej 36 miesięcy. Ryzyko zadławienia. Małe elementy. Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
LAS3098
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,90 zł / szt
30,63 zł brutto
Zegar ścienny Stitch to niezbędny element wystroju pokoju dziecka, ktore jest wielbicielem przygód bohaterów tej sagi dla dzieci.
| Waga | 264 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 250 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nie zalecany dla dzieci poniżej 36 miesięcy. Ryzyko zadławienia. Małe elementy. Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | LAS3098 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pozostałe |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | 32 x 25 x 3.6 cm |
| Waga | 300 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |