zrób to sam
Zestaw super slime - Cloud Slime
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem lub brokatem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami - Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
TU3142
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
16,82 zł / szt
20,69 zł brutto
Tuban Zestaw super slime - Cloud Slime
Zestaw do tworzenia slime ze sztucznym śniegiem.
Dzięki odpowiednim składnikom uzyskamy niebieski slime o wyjątkowej fakturze.
| Waga | 277 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 70 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | TU3142 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7 x 15 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |