zegarki i budziki
Zegar ścienny Stitch 25 cm
- Bezpieczeństwo:
Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
LAS3015
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
24,90 zł / szt
30,63 zł brutto
Zegar ścienny Stitch
Zegar ścienny Stitch to niezbędny element wystroju pokoju dziecka, które jest wielbicielem przygód bohaterów tej sagi dla dzieci.
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 100 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | LAS3015 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zegar |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | Średnica: 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |