zegarki i budziki
Zegar ścienny Stitch 25 cm
- Bezpieczeństwo:
Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
LAS3015
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
24.90 zł / szt
30.63 zł gross
Zegar ścienny Stitch
Zegar ścienny Stitch to niezbędny element wystroju pokoju dziecka, które jest wielbicielem przygód bohaterów tej sagi dla dzieci.
| Weight | 265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 100 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | LAS3015 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zegar |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Wymiary | Średnica: 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |