zegary
Zegar ścienny PURE 25 cm biały cichy
- Średnica: 25
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,18 zł / szt
43,27 zł brutto
- Zegarek kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzin, minut i sekund
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Średnica | 25 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | 25,5 cm x 36 cm x 5 cm |
| Waga | 703 |
| Materiał | 600D |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 255 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |