zegary
ZEGAR ŚCIENNY LOS ANGELES BIAŁY
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,39 zł / szt
16,47 zł brutto
ZEGAR ŚCIENNY LOS ANGELES
Nasz zegar ścienny Esperanza LOS ANGELES służy nie tylko do pokazywania czasu - on z całą pewością udekoruje ścianę dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu, biurze, sklepie czy restauracji. Duża tarcza gwarantuje wysoką czytelność wskazań nawet z najodleglejszego miejsca pomieszczenia.
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 320 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Grubość zegara: 40 mm |
| Pozostałe parametry | Tarcza zegara ze specjalnego artystycznego papieru |
| Akcesoria w zestawie | Hak do montażu na ścianie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |