zegary
Zegar ścienny dziecięcy Lovely Bunny
- Średnica: 25
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
43,98 zł / szt
54,10 zł brutto
- Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu w przyjaznym dla dziecka wzornictwie
- Duża tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzin, minut i sekund
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Średnica | 25 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | Głębokość: 4 cm |
| Waga | 435 |
| Materiał | Syntetyki |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Szary |
| Waga | 577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 255 x 35 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |