zegary
Zegar budzik Nostalgia srebrny
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
45,26 zł / szt
55,67 zł brutto
Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności.
- Budzik Nostalgia z analogowym wskazaniem czasu i ustawionego alarmu
- Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności
- Biała, fluorescencyjna tarcza z cyframi arabskimi
- Można ustawić jeden czas alarmu
- Podświetlenie tła
| Waga | 357 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 130 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 13 x 22,5 x 6 cm |
| Waga | 308 |
| Funkcje specjalne |
|
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |