zegary
Zegar budzik Nostalgia srebrny
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Full specification
Status: Out of stock
45.26 zł / szt
55.67 zł gross
Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności.
- Budzik Nostalgia z analogowym wskazaniem czasu i ustawionego alarmu
- Fluorescencyjny wskaźnik godzin i minut ułatwia odczyt zegara w ciemności
- Biała, fluorescencyjna tarcza z cyframi arabskimi
- Można ustawić jeden czas alarmu
- Podświetlenie tła
| Weight | 357 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 130 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 13 x 22,5 x 6 cm |
| Waga | 308 |
| Funkcje specjalne |
|
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |