zasilacze awaryjne
Zasilacz UPS 9PX2200IRT2U 2200VA RT 2U
- Moc czynna: 2200
- Porty zasilania wy.: 8 x IEC-C13
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
8 884,42 zł / szt
10 927,84 zł brutto
Energowydajny zasilacz UPS Eaton 9PX (22003000 W) zabezpiecza zasilanie w małych i średnich centrach danych, serwerowniach i IT. Zapewnia ochronę w trybie podwójnego przetwarzania energii i jest najlepszym w swojej klasie urządzeniem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 2200 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary rack | 2U |
| Wymiary | 86,5 x 440 x 605 mm |
| Video | |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Waga | 31500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 585 x 785 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |