zasilacze
Zasilacz - ToughPower GF 850W Modular 80+Gold
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 6
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
- Wymiary:
150 x 86 x 160 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
342,79 zł / szt
421,63 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 6 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 150 x 86 x 160 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 320 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |