Monitor Q24B36X 23.8 cala IPS 144Hz HDMI DP
- Model:
Q24B36X
- Wysokość z podstawą: 414.5
- Głębokość z podstawą: 198
- Pełna specyfikacja
Monitor Q24B36X został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić bezproblemowe przechodzenie między produktywnością a zabawą. Jego 24-calowy ekran z rozdzielczością FHD zapewnia płynne obrazy z częstotliwością odświeżania 144 i bardzo szybkim czasem - tylko 0,5 ms MPRT. Synchronizacja adaptacyjna zapewnia wydajność bez rozrywania, natomiast HDR10 przynosi bogaty kontrast i kolory. Technologia Low Blue Light zaprojektowana z myślą o komforcie pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, dzięki czemu monitor 24B36X jest inteligentnym i wszechstronnym wyborem do każdego środowiska pracy i do każdej stacji gier.
Przeżyj grę w pełni z HDR10
HDR10 jest tutaj, aby dalej podnieść jakość obrazu, poprawiając synchronizację Twojej karty graficznej lub konsoli z monitorem. To tworzy bardziej realistyczne, wciągające i płynne doświadczenie z grą: Poczujesz się jak wchodząc do gry, klatka po klatce.
Low Blue Light
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Inne próby redukcji niebieskiego światła wykorzystują filtry lub ustawienia, które powodują przyciemnienie/zażółcenie obrazu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | AOC |
|---|---|
| Model | Q24B36X |
| Wysokość z podstawą | 414.5 |
| Głębokość z podstawą | 198 |
| Waga z podstawą | 2.52 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Certyfikaty | CB |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Czas reakcji MPRT | 0.5 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 30 |
| Waga | 2.21 |
| Plamka matrycy | 0.2745 |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 318.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 544 |
| Głębokość | 35.1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 600 x 160 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |