zasilacze
Zasilacz - ToughPower GF 550W Modular 80+Gold
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
230,52 zł / szt
283,54 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 150 * 86 * 160 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 2630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 230 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |