video
Kabel premium HDMI Ultra HD, 5m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,62 zł / szt
70,87 zł brutto
Kabel premium HDMI Ultra HD, 5m
- Pasmo do 18 Gb / s
- Obsługuje rozdzielczość Ultra HD 4K do 3840 x 2160 (50/60 Hz)
- Obsługuje szeroki współczynnik kształtu filmu w formacie 21: 9 i High Dynamic Range (HDR)
- Obsługuje 48-bitowy głęboki kolor, 4: 4: 4 Chroma, zgodny z HDCP 2.2
- Do 32 kanałów audio i częstotliwości próbkowania do 1536 kHz
- Pozłacane złącze, AWG 28
| Waga | 481 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 175 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 325 |
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |