zasilacze
Zasilacz Rog Thor 850W Platinum 2
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 3
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
833,10 zł / szt
1 024,71 zł brutto
Zasilacz Rog Thor 850W Platinum 2
ROG Thor 850W Platinum II to najcichsza jednostka zasilająca w swojej klasie.
- Certyfikacja Lambda A++ potwierdza, że najnowsze wersje Thor oferują potężną moc, a jednocześnie są niemalże niesłyszalne.
- Radiatory ROG obejmują swoim zasięgiem najważniejsze komponenty, zapewniając niższe temperatury i mniejszy hałas.
- Wentylator Wing-blade 135 mm ze sterowaniem PWM zapewnia niższy poziom hałasu i utrzymuje niską temperaturę.
- Konstrukcja z zastosowaniem japońskich kondensatorów o niskim współczynniku ESR i innych komponentów najwyższej klasy dla osiągnięcia certyfikacji 80 Plus Platinum.
- Wyświetlacz OLED monitoruje pobór mocy w czasie rzeczywistym.
- Obsługa technologii Aura Sync pozwala Ci spersonalizować i zsynchronizować efekty świetlne z oświetleniem innych kompatybilnych urządzeń.
| Waga | 3875 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 370 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Wymiary | 160 x 150 x 86 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 6 |
| Ilość złącz zas. SATA | 10 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |