RC
Pojazd Kombajn R/C
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
103,29 zł / szt
127,05 zł brutto
Pojazd Traktor R/C
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 007382 |
| Skala | 1:24 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Kombajny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33,8 x 13,8 x 17,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 180 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |