zasilacze
Zasilacz PG-850G 850W 80PLUS GOLD modularny
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 4
- Zabezpieczenia / filtry: Termiczne , Przed zbyt wysokim prądem
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
449,23 zł / szt
552,55 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASRock |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne , Przed zbyt wysokim prądem |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Platinum |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A+ |
| Wymiary | 86 x 150 x 150 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 9 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 3030 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 240 x 315 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |