przełączniki zarządzalne
Przełącznik 16x1GbE PoE USW-16-POE
- Prędkość przekazywania: 26.78
- Wymiary:
442.4 x 200 x 43.7 mm
- Waga: 2.8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 042,49 zł / szt
1 282,26 zł brutto
USW-16-POE to konfigurowalny przełącznik Gigabit Layer 2 z szesnastoma portami Gigabit Ethernet, w tym ośmioma portami PoE + z automatycznym wykrywaniem 802.3at oraz dwoma portami SFP. Zapewnia łącza Gigabit PoE do urządzeń Ethernet RJ45 oraz opcje łącza Gigabit Fibre do sieci przedsiębiorstwa.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Prędkość przekazywania | 26.78 |
| Wymiary | 442.4 x 200 x 43.7 mm |
| Waga | 2.8 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | Zasilacz AC/DC, wbudowany, 60W |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Przepustowość | 18 |
| Typ obudowy | Rack |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Waga | 3625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 520 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |