zasilacze
Zasilacz MPG A850GS PCIE5
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 3
- Zabezpieczenia / filtry: Termiczne , Przed przepięciami i udarami
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
527,26 zł / szt
648,53 zł brutto
Zasilacz MPG A850GS PCIE5
- Obsługa kart graficznych z serii NVIDIA GeForce RTX 50
- Natywne złącze 12V-2x6
- Dwukolorowy kabel 12V-2x6
- Certyfikat 80 PLUS Gold
- Najniższy poziom hałasu, Certyfikat Cybenetics A++
- W 100% wszystkie kondensatory klasy serwerowej mogące pracować w temperaturze 105°C
- Kable z przetłaczanym płaszczem, dzięki czemu łatwiej je zaginać i prowadzić w obudowie komputera
- Kompleksowa ochrona obwodów wykorzystująca przemysłowej klasy zabezpieczenia OCP/ OTP/ OPP/ SCP/ OVP/ UVP/ SIP/ NLO
| Waga | 3094 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 300 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne , Przed przepięciami i udarami |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Gold |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A++ |
| Wymiary | 150 x 150 x 86 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |