ładowarki
Ładowarka sieciowa USBB A+C 30W
- Moc: 30
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
29,63 zł / szt
36,44 zł brutto
Odkryj ładowarkę, która zmieni sposób, w jaki zasilasz swoje urządzenia! Maxcom USB A+C 30W to połączenie szybkości, niezawodności i wszechstronności, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
| Waga | 76 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 55 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Moc | 30 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 4,4 x 8 x 2,8 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |