zasilacze
Zasilacz Litepower RGB 650W
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
149,39 zł / szt
183,75 zł brutto
Zasilacz Litepower RGB 650W
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 0 |
| Wymiary | 150 x 86 x 140 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 6 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | Brak |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 1810 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 190 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |