zasilacze
Zasilacz E5 USB-C 130W
- Wtyczka: USB-C
- Wymiary:
132,1 x 59,9 x 26,4 mm
- Waga: 331.1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
213,09 zł / szt
262,10 zł brutto
Zasilacz E5 USB-C 130W
Utrzymaj produktywność dzięki zasilaczowi USB-C, który zapewnia wydajne ładowanie w przenośnej formie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C |
| Wymiary | 132,1 x 59,9 x 26,4 mm |
| Waga | 331.1 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Moc zasilacza | 130 |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 190 x 60 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |