routery GSM/3G/LTE
Router MC889A Pro 5G
- Model:
MC889A PRO 5G
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura od -40° do 60° C
- Wilgotność 5 do 95 %
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 126,02 zł / szt
1 385,00 zł brutto
Router MC889A Pro 5G
- 5G SA i NSA z transmisją do 4,3 Gb/s DL i 280 Mb/s UL
- LTE kat. 18/20 z transmisją do 2 Gb/s DL i 200 Mb/s UL
- Łatwy montaż na elewacji lub maszcie z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami załączonymi w zestawie sprzedażowym
- Antena zewnętrzna o wysokim zysku do 11 dBi, która świetnie się sprawdzi w miejscach o niestabilnym połączeniu
- Zasilanie przez PoE - tylko jeden kabel do połączenia
- Nowy uchwyt ścienny pozwala na regulację kierunku, w którym zwrócony ma być router
- Urządzenie jest zgodne z kablem i adapterami przeznaczonymi dla modelu MC889
| Waga | 3800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 135 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | MC889A PRO 5G |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Karta SIM | Nano |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Zysk anteny | 11 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Liczba anten | 1 |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Max. prędkość pobierania | 4.3 |
| Max. prędkość wysyłania | 280 |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Standardy | 802.11ax |
| Wymiary | 180 x 300 x 70 mm |
| Waga | 1.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |