Zasilacz ATX SilentLine 350W (bulk)
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 1
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Wymiary:
150 x 140 x 86 mm
- Pełna specyfikacja
Zasilacz ATX SilentLine 350W (bulk)
Wysokiej jakości zasilacz ATX marki Qoltec o mocy 350W cechuje cicha praca. Urządzenie posiada wentylator o średnicy 120mm z automatyczną regulacją prędkości obrotowej, który zapewnia odpowiednie chłodzenie. Pasywnie zarządza energią. Zasilacz przeznaczony jest do obudów komputerowych i jest zgodny z najnowszymi technologiami PC. Posiada szereg zabezpieczeń: przeciwzwarciowe, przed zbyt wysokim prądem, przed zbyt wysokim lub niskim napięciem oraz termiczne.
Stałe napięcie zasilania wpływa na niezawodność pracy wszystkich podzespołów komputera. Średni czas pomiędzy awariami wynosi 100,000 godzin, co świadczy o długiej i bezawaryjnej pracy zasilacza przez długie lata.
| Waga | 1220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 150 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Wymiary | 150 x 140 x 86 mm |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia: |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Pasywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |