zasilacze
Zasilacz 550W GP-P550SS 80+ Silver
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwzwarciowe
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
125,91 zł / szt
154,87 zł brutto
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 255 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Wersja ATX | 3.1 |
| PMBus 5 Pin | 0 |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Silver |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |