Torby/Walizki/Plecaki
Torba podróżna Take2Cabin Ryanair harbor blue
- Wymiary:
25 x 40 x 20 cm
- Waga: 0.5
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Materiał: miękki
- Suwaki
- Uchwyty: uchwyt(y) na górze
- Mocowanie smart sleeve
- Pasek na ramię: zdejmowany pasek na ramię
- Szelki plecaka: ergonomiczne
- Walizka kabino
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
147,26 zł / szt
181,13 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | AMERICAN TOURISTER |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 40 x 20 cm |
| Waga | 0.5 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Rodzaj | Torba podróżna |
| Pojemność | 25 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Morski |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 440 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |