Żarówka LED E27 9W=60W ciepła jasna 3000K, 2 pack
- Pobór mocy: 9
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Temperatura barwowa: 3000
- Pełna specyfikacja
Żarówka LED E27 9W=60W ciepła jasna 3000K, 2 pack
Żarówka LED TRACER E27 9W to najlepszy zamiennik dla tradycyjnych żarówek wolframowych o grubym trzonku i mocy do 60 W.
Bądź zarazem ekologiczny i ekonomiczny!
Moc strumienia świetlnego 806lm.
Diody LED, na których oparto produkt emitują ciepłe, jasne oświetlenie o temperaturze barwowej 3000K. Urządzenie emituje jednolite światło o kącie 200°, zaś dzięki mlecznej osłonie strumień świetlny jest bardzo przyjemny.
Elementy oświetlenia LED nie zawierają materiałów niebezpiecznych dla środowiska i jego użytkowników, jak np. rtęć, a ich długa żywotność przekłada się na o wiele rzadsze wymiany źródeł światła i co za tym idzie mniejszą produkcję odpadów.
Pojedyncze opakowanie w blistrze zawiera dwie sztuki lampy TRACER E27 9W.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Pobór mocy | 9 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 3000 |
| Strumień świetlny | 806 |
| Kąt świecenia | 200 |
| Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy | 60 |
| Gwint | E27 |
| Napięcie | 230 V |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED SMD |
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 125 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |