Przełącznik SG105MPE Smart 5xGE (4xPoE+)
- Liczba portów SFP+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Rozmiar ramki Jumbo: 16
- Pełna specyfikacja
Przełącznik Easy Smart, 5 portów gigabitowych, w tym 4 porty PoE+
- 5 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s
- 4 porty PoE+ z obsługą standardów 802.3af/at, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu
- Do 30 W mocy na każdym z portów PoE
- Do 120 W łącznej mocy PoE*
- Funkcje monitorowania sieci, priorytetowania ruchu sieciowego, VLAN oraz PoE Auto Recovery
- Łatwa instalacja typu Plug and Play
- Zarządzanie za pomocą webowej strony konfiguracyjnej oraz narzędzia Easy Smart Configuration Utility
- Bezwentylatorowa konstrukcja ogranicza zużycie energii i zapewnia cichą pracę urządzenia.
Wiele możliwych zastosowań
Przełącznik TL-SG105MPE jest w pełni zgodny z urządzeniami zasilanymi PoE, takimi jak kamery IP, punkty dostępowe i telefony IP. Współpracuje także z urządzeniami przewodowymi bez obsługi PoE - komputerami, drukarkami oraz IPTV.
Przełącznik stworzony do wielu zastosowań
4 porty PoE+ o łącznej mocy 120 W. Zgodność ze standardami 802.3af/at PoE+ oznacza, że na każdym z portów PoE do dyspozycji jest nawet 30 W mocy. Aż 120 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 4 gigabitowe porty PoE+ to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.
Uproszczone metody zarządzania
TL-SG105MPE zapewnia użytkownikom możliwość monitorowania sieci i kontrolowania zmian w ruchu sieciowym. Korzystając ze strony konfiguracyjnej lub narzędzia do zarządzania, użytkownik ma dostęp do wielu użytecznych funkcji, w tym monitorowania sieci, priorytetyzacji ruchu, a także usprawnionej usługi QoS.
| Waga | 1082 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 245 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 7.44 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 137.01 |
| Wymiary | 99.8 x 98 x 25 mm |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | SMART |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |