chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU - Gravity i3/Intel 95W/90mm 4PIN/AL
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 3500
- Przepływ powietrza: 56
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
45,35 zł / szt
55,78 zł brutto
Thermaltake CPU cooler - Gravity i3/Intel 95W/90mm 4PIN/AL
| Waga | 466 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 3500 |
| Przepływ powietrza | 56 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1200 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 65,4 * 96,6 * 96,6 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |