głośniki
Z207 Głośniki komputerowe bluetooth białe
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
199,25 zł / szt
245,08 zł brutto
Z207 Głośniki komputerowe bluetooth
Bogaty dźwięk stereo na twoim biurku
Słuchaj bezprzewodowo z urządzeń Bluetooth®, takich jak smartfon i tablet, i/lub podłącz przewodem tylko jedno urządzenie i łatwo przełączaj się między urządzeniami, aby oglądać klipy wideo i słuchać muzyki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Wymiary | 241 x 90 x 124 mm |
| Waga | 0.99 |
| Akcesoria w zestawie | - Dwa głośniki |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Biały |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 420 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |