Etui EQ CLASSIC 14 cali czarne do notebooka
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 14"
- Maksymalne wymiary laptopa: 338 x 222 x 20 mm
- Wymiary:
350 x 240 x 25 mm
- Waga: 115
- Pełna specyfikacja
Etui EQ Classic na laptopa 14"
Cechy zrównoważonego rozwoju
Tkanina w tym etui zawiera 47% poliestru (PCR) uzyskanego z 3,3 butelek plastikowych 250ml.
Nowoczesny design
Profesjonalne i stylowe, etui na laptopa ma prosty, nowoczesny design, który jest odpowiedni do każdego środowiska pracy lub podróży.
Wygodna ochrona
Wyściełana wewnętrzna komora i trwała zewnętrzna część zapewniają wygodną, amortyzującą ochronę dla Twojego laptopa lub tabletu, chroniąc przed uderzeniami i zarysowaniami podczas dojazdów.
2-letnia ograniczona gwarancja
To etui jest objęte 2-letnią ograniczoną gwarancją Kensington, co stanowi potwierdzenie jego niezawodnej jakości i wykonania.
Nowocześni profesjonaliści i studenci często mają trudności ze znalezieniem przystępnego cenowo etui na laptopa, które łączy jakość, ochronę i bardziej zrównoważone materiały. Etui EQ Classic na laptopa 14" rozwiązuje ten problem, wykorzystując 47% poliestru (PCR), oferując niezawodną ochronę przed codziennymi zarysowaniami, uderzeniami i upadkami. Etui ma wyściełane wnętrze, zapewniając bezpieczeństwo urządzeń. Dzięki eleganckiemu, profesjonalnemu designowi i przystępnej cenie, etui EQ Classic na laptopa 14" umożliwia firmom i konsumentom dokonanie bardziej zrównoważonego wyboru z zapewnieniem dwuletniej ograniczonej gwarancji.
- Tkanina w tym etui składa się w 47% z poliestru (PCR) uzyskanego z 3,3 butelek plastikowych 250ml.
- Elegancka stylistyka z nowoczesnym wyglądem do pracy lub podróży.
- Wyściełana komora chroni Twoje urządzenie.
- Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kensington |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 350 x 240 x 25 mm |
| Waga | 115 |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 365 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |