wyrzynarki
Wyrzynarka 1400W JS5010
- Moc: 1400
- Rodzaj: Wyrzynarka
- Wymiary:
22 x 7 x 20.5 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
151,02 zł / szt
185,75 zł brutto
Wyrzynarka JS5010
Wyrzynarkę JS5010 marki BLAUPUNKT o mocy maksymalnej 1400 W można użyć do cięcia różnych materiałów, w tym drewna, metali, plastiku lub np. płytek ceramicznych podczas remontu.
Płynna regulacja prędkości, częstotliwość skoków bez obciążenia w zakresie 0 3000 rpm, regulowany kąt cięcia 45° oraz maksymalna głębokość cięcia 65 mm gwarantują precyzyjne cięcie dostosowane do rodzaju materiału.
W modelu JS5010 istnieje także możliwość odsysania pyłu po podłączeniu zewnętrznego urządzenia odsysającego.
Wyrzynarka posiada beznarzędziowy system wymiany ostrza (SDS), laser oraz lampkę roboczą, co zdecydowanie zwiększa komfort pracy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Rodzaj | Wyrzynarka |
| Wymiary | 22 x 7 x 20.5 cm |
| Waga | 2.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 300 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |