routery xDSL
Router UniFi Cloud Gateway Max UCG-Max
- Model:
Cloud Gateway Max
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -10 do 40° C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
980,41 zł / szt
1 205,90 zł brutto
Cloud Gateway Max
Kompaktowa bramka chmurowa 2,5 G z obsługą ponad 30 urządzeń UniFi / ponad 300 klientów, routingiem IPS 1,5 Gb/s i możliwością wyboru pamięci masowej NVR.
- Zawiera pełny pakiet aplikacji UniFi do zarządzania urządzeniami
- Zarządza ponad 30 urządzeniami UniFi i ponad 300 klientami
- Routing 1,5 Gb/s z IDS/IPS
- Równoważenie obciążenia Multi-WAN
- Pamięć masowa SSD NVMe o pojemności 512 GB dla NVR
- Wyświetlacz stanu LCM o przekątnej 0,96 cala
- Zasilanie przez USB-C (dołączony adapter)
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 80 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Model | Cloud Gateway Max |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Wymiary | 141.8 x 127.6 x 30 mm |
| Waga | 519 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty |
|
| Oprogramowanie | Aplikacja mobilna: UniFi iOS and Android: wersja 10.17.2 i późniejsze |
| Zasilanie | Zasilacz USB-C (5V DC/5A) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |