plastyczne
Wyklejanka - Zwierzątka
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
113746
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,90 zł / szt
36,78 zł brutto
Genialny Dzieciak Wyklejanka Zwierzątka
Zabawka rozwija kreatywność, kształtuje wyobraźnię, uczy wytrwałości i koncentracji oraz umiejętności manualnych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 113746 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Wyklejanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26,5 x 26,5 x 4,8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 265 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |