gry
Carotina - Poznaje słowa
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-PL102327
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
70,00 zł / szt
86,10 zł brutto
Edukacyjna gra, która w ciekawy sposób rozwija słownictwo, umiejętność pisania, czytania oraz znajomość alfabetu! W opakowaniu znajduje się tabliczka do układania słów, tekturowe karty oraz litery. Program edukacyjny umożliwia dzieciom stopniową naukę układanie słów o coraz większej liczbie liter, elektroniczny quiz i możliwość pisania suchościeralnym pisakiem po zmazywalnych tabliczkach. Idealna dla małych odkrywców, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie słów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-PL102327 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Carotina |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Wymagania wiekowe (maks.) | 6 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 27 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia |
| Waga | 1130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 340 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |