plastyczne
Wydrapywanki - Notes
- Nr katalogowy:
CH191600
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,19 zł / szt
17,45 zł brutto
Wydrapywanki - Notes
Notes z wydrapywankami to ciekawa propozycja dla kreatywnych dzieci. Prosta technika wydrapywania pozwala na stworzenie przepięknych oryginalnych obrazków i kartek przy niewielkim nakładzie pracy. Zestaw z notesem zawiera aż 50 stron, na których dziecko może stworzyć dowolne notatki albo rysunki.
| Waga | 117 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 90 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Nr katalogowy | CH191600 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Wydrapywanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 9 x 3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |