plastyczne
Wydrapywanki - Notes
- Nr katalogowy:
CH191600
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
14.19 zł / szt
17.45 zł gross
Wydrapywanki - Notes
Notes z wydrapywankami to ciekawa propozycja dla kreatywnych dzieci. Prosta technika wydrapywania pozwala na stworzenie przepięknych oryginalnych obrazków i kartek przy niewielkim nakładzie pracy. Zestaw z notesem zawiera aż 50 stron, na których dziecko może stworzyć dowolne notatki albo rysunki.
| Weight | 117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 90 x 90 cm |
Technical Specifications
| Brand | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Nr katalogowy | CH191600 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Wydrapywanki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 9 x 3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |