bluetooth
Bluetooth USB Nano V4.0 Class II
- Zasięg: Klasa 2. - 10m
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Wymiary:
22 x 15 x 7 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
16,37 zł / szt
20,14 zł brutto
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 110 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Zasięg | Klasa 2. - 10m |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 22 x 15 x 7 mm |
| Waga | 3 |
| Pozostałe parametry | - Bluetooth: v 4.0 kompatybilne wstecznie z v 3.0 i starszymi, Chipset CSR |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 4.0 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |