Wózek do sprzątania Vileda
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
6741
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Wózek do sprzątania Vileda
Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.
Kolekcja akcesoriów do sprzątania na licencjach Klein, Vileda i Leifheit jest najstarszą kolekcją marki Klein. To właśnie od drewnianej zmiotki i miotły dla dzieci rozpoczęła się przygoda firmy Klein z zabawkami. Nie sposób wyobrazić sobie zabawki bardziej przypominające prawdziwe sprzęty służące dorosłym do robienia porządków. Szeroki wybór kolorystyki powoduje, że np. miotełki czy odkurzacze nadają się równie dobrze dla dziewczynek jak i dla chłopców. Produkty oferowane są w zestawach oraz w pojedynczych opakowaniach, tak aby doskonale uzupełniały się na wzajem.
Podczas zabawy dzieci mogą naśladować zaobserwowane w świecie dorosłych sytuacje, a przy okazji pomóc rodzicom w domowych porządkach.
Zestaw z wózkiem do sprzątania jest jednym z najbogatszych zestawów w tej serii. Oprócz standardowych akcesoriów do sprzątania, takich jak zmiotka z szufelką i miotła, zawiera także wyglądające zupełnie jak prawdziwe wiadro z wyciskaczem oraz mopa paskowego. Wszystkie te elementy mogą na prawdę zostać użyte do sprzątania.
Wózek został zaprojektowany i wykonany tak, aby można było umieścić na nim wszystkie pozostałe sprzęty, a także coś więcej, ponieważ posiada specjalną półeczkę na detergenty, czy ściereczki. Dwa duże koła zamontowane po bokach oraz wygodny uchwyt, pozwalają szybko i wygodnie przemieścić się ze swoim warsztatem pracy w dowolne miejsce w domu.
Z całą pewnością, taki zestaw przysporzy wiele radości każdemu dziecku.
| Waga | 1441 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 330 x 555 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 6741 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Tematyka | Zestawy do sprzątania |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 55,5 x 33 x 18 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Wózek o wysokości 59 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |