akcesoria
Wózek dla lalek Julia Candy
- Nr katalogowy:
2721
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,47 zł / szt
35,02 zł brutto
Wózek dla lalek Julia marki Milly Mally, to wykonany z wysokiej jakości materiałów uroczy wózeczek, który wytrzyma nawet wielogodzinne zabawy na dworze lub w domu. Funkcje i wygląd wózka dla lalek przypominają prawdziwy wózek dziecięcy, dzięki czemu Twoje dziecko pobudzi swoją wyobraźnię i poczuje się jak prawdziwy rodzic ukochanej lalki lub pluszaka.
Julia to wózek dla lalek o długości do 50 cm.
- Metalowy stelaż
- Pasy
- Plastikowe kółeczka
- Zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem wózka
- Składa się jak prawdziwa parasolka
- Wózek składa się na płasko
- Poszycie wykonane z poliestru można prać
- Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych Prestige Navy, Candy, Prestige Pink, Prestige Mint
| Waga | 920 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 110 x 620 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Milly Mally |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2721 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Wózki |
| Wymiary | Wysokość 54 x szerokość 27 x długość 51 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |