Zestaw Gravitrax GO Flexible
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
23705
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Zestaw Gravitrax GO Flexible
Gravitrax to system torów kulkowych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, po której poruszają się metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca. Zestaw Gravitrax Go Flexible można łączyć ze wszystkimi liniami produktów GraviTrax, zestawami startowymi, rozszerzeniami i elementami. Jest on przeznaczony dla początkujących, aby poznać wszechświat GraviTrax - wystarczy rozpakować i zacząć. Zawiera wszystko, co potrzebne do łatwego i nieskomplikowanego wejścia do wszechświata GraviTrax. Dzięki dołączonym instrukcjom i dodatkowym zadaniom w zabawny sposób wprowadzane jest kreatywne budowanie. W ten sposób można odkrywać nieskończone możliwości GraviTrax, dostarczając mnóstwo zabawy. Dołączone elementy akcji zapewniają także nowe pomysły i kreatywne ścieżki. Zawiera 37 elemetów.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 220 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 23705 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 22 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |