witryny chłodnicze
Witryna chłodnicza ADN221S BP
- Temperatura (min.): 2
- Temperatura (maks.): 14
- Czynnik chłodniczy: R600a
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
3 506,75 zł / szt
4 313,30 zł brutto
Witryna chłodnicza ADN221S BP
- Zatwierdzona do użytku profesjonalnego
- Maksymalna pojemność przechowywania w kompaktowej przestrzeni
- Demontowalne półki
- Solidna konstrukcja utrzymująca do 60kg na każdej półce
| Waga | 91000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 760 x 652 x 2070 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Temperatura (min.) | 2 |
| Temperatura (maks.) | 14 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Pojemność całkowita | 480 |
| Liczba półek | 5 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wymiary półki | 48 x 49 cm |
| Waga | 90 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 455 |
| Wysokość | 202.5 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 68.5 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |