witryny chłodnicze
Witryna chłodnicza ADN203/1S BP
- Temperatura (min.): 2
- Temperatura (maks.): 14
- Czynnik chłodniczy: R600a
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
2 467,96 zł / szt
3 035,59 zł brutto
Witryna chłodnicza ADN203/1S BP
- Zatwierdzona do użytku profesjonalnego
- Maksymalna pojemność przechowywania w kompaktowej przestrzeni
- Szklane drzwi z zamkiem
- Demontowalne półki
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beko |
|---|---|
| Temperatura (min.) | 2 |
| Temperatura (maks.) | 14 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Pojemność całkowita | 350 |
| Liczba półek | 6 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wymiary półki | 52,3 x 35,1 cm |
| Waga | 65 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 320 |
| Wysokość | 173 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 60 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 70000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 630 x 620 x 1780 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |