witryny chłodnicze
Witryna chłodnicza ADN203/1S BP
- Temperatura (min.): 2
- Temperatura (maks.): 14
- Czynnik chłodniczy: R600a
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
2 467.96 zł / szt
3 035.59 zł gross
Witryna chłodnicza ADN203/1S BP
- Zatwierdzona do użytku profesjonalnego
- Maksymalna pojemność przechowywania w kompaktowej przestrzeni
- Szklane drzwi z zamkiem
- Demontowalne półki
| Weight | 70000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 630 x 620 x 1780 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beko |
|---|---|
| Temperatura (min.) | 2 |
| Temperatura (maks.) | 14 |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Pojemność całkowita | 350 |
| Liczba półek | 6 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Wymiary półki | 52,3 x 35,1 cm |
| Waga | 65 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pojemność | 320 |
| Wysokość | 173 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 60 |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |